Pirts un atpūtas mājas interjers Ikšķilē

Kliente, ar kuru bijām strādājušas pie viņas privātmājas izveides pirms vairāk kā 10 gadiem, vērsās pie mums ar vēlmi izstrādāt interjera dizaina projektu viņas ģimenes topošajai pirts un atpūtas mājai. 

Šai divstāvju ēkai mūsu uzdevums bija izveidot pilnu interjera projektu pirmajam stāvam, sākot ar tehniskajiem mēbeļu izvietojuma, elektrības plāniem un dizaina koncepcijas piedāvājumu, beidzot ar visa iecerētā realizāciju. Projektā tāpat tika iekļauta materiālu piemeklēšana, flīžu notinumu rasēšana, virtuves iekārtas rasējuma izstrāde, mēbeļu, gaismekļu un aksesuāru piemeklēšana. 

Ēkas arhitektūra un novietojums zemes gabalā radīja salīdzinoši vēsu, nepietiekamu apgaismojumu iekštelpās, tāpēc primārais uzdevums bija telpu koloristisko risinājumu veidot iespējami gaišu, plānojumu - atvērtu, un paredzēt maksimāli daudz mākslīgā apgaismojuma veidu. Interjera stilistikai izvēlējāmies "rustic" un "country" virzienu, kurā uzsvars tiek likts uz ilgmūžīgiem, dabīgiem materiāliem, komfortablām un nepretenciozām mēbelēm, vieglu un mājīgu kopējo noskaņu. Iekļaujoties salīdzinoši nelielajā budžetā, tika izmantoti radoši risinājumi un nestandarta interjera saloni, nezaudējot plānoto stila ieceri.  

Akcentos izmantoti klientes tik iecienītie austrumu motīvi un ornamenti, piesātināti zilais un dzeltenais, radot asociāciju ar saulaina kūrorta pludmales māju.