Dzīvojamās istabas interjera projekts Pārdaugavā

Viesistabas interjera dizaina projekts dzīvokļu projektā bijušās rūpnīcas "Aurora" vietā Pārdaugavā, "Māras Dārzos". 
Ar šo projektu esam atgriezušās 2015.gadā, kad pirmo reizi pabeidzām strādāt pie šī dzīvokļa dizaina. Uzdevums bija pārveidot dzīvojamo istabu, kas ir atvērta plānojuma, un daļēji saplūst gan ar virtuvi, gan dzīvokļa ieejas daļu. Līdz ar to uzdevums bija radīt svaigāku, mūsdienīgāku krāsu, formu un stila risinājumu, saglabājot līdzšinējo toņu gammu un veiksmīgi iekļaujoties jau esošajā interjerā.

Saglabāta ķieģeļflīžu siena, kura no pelēkas tapusi par tīri baltu, un rada plašāku, gaišāku kopskatu, un ir ideāls fons dažādām kontrastējošām detaļām un mēbelēm. Mainot sēdmēbeļu un ēdamgalda novietojumu, panākts plašāks, atvērtāks plānojums. Dīvāni izvēlēti no dažādām dizaina kolekcijām, kontrastējošos toņos - pūderrozā un tumši zaļpelēks, un papildināti at melnu metālu un stiklu TV skapītī un sānu galdiņos. 
Telpas fokusa punkts ir divas lielizmēra fotogrāfijas, kuras tonāli apvieno visus interjerā izmantotos toņus, kā arī kalpo par galveno dekoratīvo objektu citādi neitrālajā, askētiskajā dizainā. 

Dizainere:  Arieta Skudrēna