arrow arrowRight twitter

Kas mēs esam?

SIA ILLUSTRA dibināta 2008.gadā, balstoties uz iepriekš gūto pieredzi strādājot pie dažādiem dizaina projektiem, kā arī uz izglītību mākslas un dizaina nozarē. Interjera dizains ir mūsu patiesais aicinājums, izziņas avots un aizraušanās, kas ir daudz vairāk kā tikai profesija, līdz ar to arī uzņēmuma filosofijas pamatā ir  nostādne par darbu kā dzīvesstilu.

Varbūt tieši tāpēc uz bieži uzdoto jautājumu "ar ko jūs atšķiraties?", mēs varam godīgi atbildēt, ka mīlam to, ko darām. Līdz ar šādu pozitīvo enerģiju skaidrojama arī mūsu individuālā pieeja katram klientam un spēja atrast netradicionālus risinājumus, esot gataviem jebkādiem izaicinājumiem. Ar savu darbu mēs vēlamies jebkurā telpā līdzās funkcionalitātei ienest dzīvesprieku un radīt jaunu, daudzveidīgu vizuālo pieredzi un patīkamas emocijas.

Katra dizainera profesionālie principi projekta izstrādē atšķiras, tāpat dažkārt nepieciešams izskaidrot, kas slēpjas aiz nosaukuma "interjera dizainers", tādēļ piedāvājam īsu projekta aprakstu privātmājai (skatīt PDF failu), kurai veikts dizains no pirmajām skicēm līdz autoruzraudzībai.

Rekomendācijas

 • "Mājās ļoti būtiska ir ne vien funkcionāla, bet arī estētiska vide. Visgrūtāk ir šīs lietas savienot, īpaši, ja tās ierobežo maza telpas platība. Pašiem to atrisināt neizdevās, tādēļ meklējām palīdzību no malas. Kristīnes interj...era risinājumi iekrita acīs nejauši illustra.lv mājas lapā, līdz tam atsauksmes nebija dzirdētas. Tomēr jau no pirmajām sarunām un tikšanās reizēm bija skaidrs, ka veidojas veiksmīga sadarbība un Kristīne savā jomā ir profesionāle. Novērtējam, ka Kristīne neatteicās uzņemties šo mazo projektu un atrada, kur izvērst savas idejas arī pavisam šaurajos kvadrātmetros.

  Kristīne uzmanīgi ieklausās vēlmēs un „noķer” klienta stilu, tomēr nav jābūt gatavam scenārijam – Kristīne pati piedāvā idejas un variantus. Īpaši spītīgus, klišeju pārņemtus vai bailīgus klientus Kristīne labi prot iedrošināt un pārliecināt. Kopīgais radošais process ir patīkams un aizraujošs. Viss tiek iedots gatavs realizācijai: plāni, izmēri, krāsu toņi... tā ir daudz vieglāk informāciju nodot meistariem, kas idejas īsteno dzīvē.

  Galvenā atziņa, kas izkristalizējusies mūsu kopdarbošanās laikā – Kristīnei ir jāuzticas! Visi risinājumi, uz kuriem esam skatījušies skeptiski, izrādījušies ļoti piemēroti un skaisti. „Paldies” nepasaka neko no tām izjūtām, kas no jauna tiek piedzīvotas ikdienā, sēžoties pie baltā, apaļā galda, skatoties uz violetās un pelēkās krāsas saspēli uz sienām un izbaudot, kā tas ir – būt mājās."

  - Māra un Sandis

 • "Man ir ļoti pozitīva pieredze sadarbībā ar Illustra meitenēm. Draugu ieteikums izmantot meiteņu dizaina pakalpojumus ir ļoti attaisnojies. Visvairāk gribas uzslavēt meiteņu elastību un vērību. Apskatot mūsu mājvietu, meitenēm u...zreiz bija skaidrs mūsu stils un interjera pārplānošanas gaitā nevienu mirkli neizjutām spiedienu par krasām, mums mulsinošām pārmaiņām. Viņas prata jau pirmajā tikšanās reizē ar mums atrast kopīgu valodu un precīzi uztaustīt mūsu domu gājienu. 

  Pateicoties meiteņu labajai komunikācijas prasmei, mums līdz niansēm īsā laika brīdī izdevās vienoties par detalizētu sniegto pakalpojumu klāstu. Ļoti patika, ka meitenes neuzstāja ar veseliem pakalojumu komplektiem, bet bez iebildumiem varējām viegli vienoties par konkrētiem pakalpojumiem konkrētās platībās. 

  Kā arī patīkami pārsteidza, ka projekta noslēguma daļā, pārrunājot interjera detaļas, meitenes precīzi atcerējās visus mūsu mājās esošos krikumus, sīkumus un deva precīzas norādes, kas iederas un no kurām lietām, toņiem labāk atvadīties.

  Varēju just, ka meitenes ir ieinteresētas, lai es kā klients būtu apmierināta ar gala rezultātu. Uz visiem neskaidrajiem jautājumiem bija pamatotas atbildes un mazi papildus lūgumi tika izpildīti bez kaulēšanās.

  Novēlu meitenēm negurstošu enerģiju un bagātu radošo garu! Tad arī klientu netrūks! :)"

  - Agnese

 • "Valsts asinsdonoru centrs dizainerei uzticēja sarežģītu uzdevumu – ierobežota finansējuma apstākļos, neveicot kosmētisko remontu, uzlabot apmeklētāju uzturēšanās telpas vizuālo izskatu. Jāatzīst, ka rezultāts pārsteidza mūs paš...us un joprojām turpina priecēt, un padarīt patīkamāku, donoru uzturēšanos Valsts asinsdonoru centrā. Paldies dizainerei par ieguldīto laiku katra interjera elementa piemeklēšanā, dizaina funkcionalitāti, individuālo attieksmi un operatīvo darbu. Bija patiess prieks sadarboties!"

  - Valsts asinsdonoru centra direktore Gita Ņemceva

 • "Pirmā Teddy Mountain veikala atklāšana Baltijas valstīs bija liels notikums mums, Teddy Mountain komandai. Centāmies veikalu izveidot ļoti krāsainu, spilgtu, pievilcīgu un interesantu. Kārtīgu bērnu veikalu, kas paliks atmiņā k...atram, kas to apmeklēs. Illustra darbinieki bija ļoti atsaucīgi, pretīmnākoši un operatīvi. Viņu ieguldītais darbs bija neatsverams palīgs mūsu darbā un viss noritēja bez  starpgadījumiem. Jāpiebilst, ka projekta uzraudzība noritēja tik labi, ka veikala reālais izskats sanāca pat labāks kā iepriekšējā vizualizācijā. Paldies!"

  - Artūrs un Sindija

 • Linda un Kristīne no Illustras ir lielisks apliecinājums tam, ka profesionāli, akurāti un rūpīgi var veikt arī patiesi radošu darbu. Ļoti priecēja sapratne par nestandarta risinājumu vajadzību un patiesi radošo pieeju vizuālajam... risinājumam, kā arī elastība pret laika termiņiem. Illustra meitenēm ir plašs un ļoti atraktīvs sadarbības partneru loks, kas ir gatavi palīdzēt visās dizaina un tā realizācijas jomās. Strādājot pie abiem Cherry & CityLife veikaliem, tika veidots jauns vienota interjera dizaina koncepts, kas tagad kalpo arī kā mūsu uzņēmuma pazīšanās zīme. Ar prieku tagad visiem varu lielīties, cik gan jauki ir mūsu veikaliņi un aicināt sadarbības partnerus tos apskatīt. Par lielisko sadarbību liecina arī fakts, ka mēs pēc pirmā veikaliņa izveides lūdzām Illustra meitenēm palīdzēt arī otrā veikala dizaina veidošanā. Tā ka tikai pašas labākās rekomendācijas par Illustra darbu no mūsu puses!

  - "Cherry" projektu vadītāja Anna Brūna